COPYWRITING

Social media

Fan page wykorzystuję do promocji najnowszych wpisów, jakie pojawiają się na blogu. Jest to miejsce wymiany myśli, opinii, a także praktycznych informacji: gdzie kupić, jak coś załatwić. Fan page służy coraz częściej jako komunikator z ludźmi organizującymi ślub, którzy piszą w przeróżnych sprawach, szukając ułatwienia przy sztuce organizacji swojego wesela.

Teksty na strony www

Często się zdarza, że właściciel sklepu internetowego zna branżę od podszewki, kocha swoje produkty, ale nie zawsze potrafi to ubrać w słowa. Tworzymy teksty prezentujące dane kategorie produktów, jak też charakterystykę samego sklepu i jego misji.

Kreatywne opisy

Sam obraz to za mało. Słowo wydobywa z niego zaszyfrowane warstwy i wzmacnia jego moc. O tym, jak wiele daje opis czy choćby krótki komentarz dorzucony np. do reportażu ślubnego, przekonało się już wielu fotografów. Przygotowujemy takie właśnie teksty, które wydobywają z obrazu jeszcze większą siłę – zamieniając go w torpedę z przekazem!

Naming/Nazwy

Tworzymy nazwy firm, usług, produktów, również w wariantach z wolnymi domenami .pl, .com..
Fachowe opracowanie nazwy ma na celu zwiększenie sprzedaży jak i lepsze dotarcie i utrwalenie się w umyśle konsumenta.
Jeżeli Państwa marka posiada już nazwę, ale zastanawiają się Państwo nad jej zmianą, możemy wykonać analizę językową i/lub marketingową (SWOT) istniejącej nazwy. Analiza ta może pomóc podjąć decyzję o ewentualnej zmianie nazwy, rozbudowaniu jej o claim, rozwinięciu lub skróceniu, albo wręcz… o braku zmiany, z ewentualną sugestią, że zamiast tego, warto zainwestować np. w odświeżenie logo marki.
Dostępność wszystkich proponowanych nazw marek, produktów, firm i usług jest wstępnie sprawdzana w bazach online Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej. Propozycje nazw opatrzone są komentarzem autorskim oraz (w zależności od typu projektu) informacją o możliwych do zarejestrowania domenach.