Strefa audio

Nagrywanie audiobooków

W naszym studio nagrywamy najbardziej wymagające dźwięki audio o charakterze książek i materiałów audio, czyli audiobooki i e-booki. W studiu realizujemy nagrania lektorskie audiobooków do filmów, bajek, animacji, scenki, monologi, dialogi. Nagrywamy narracje do książek, bajek, filmów wideo, filmów szkoleniowych oraz prezentacji o charakterze audiobook. Możliwości narracji często przewyższają aktorów z doświadczeniem, zaś cena produkcji jest zdecydowanie niższa. Wystarczy przesłać fragment tekstu, otrzymasz bezpłatną próbkę z wybranym głosem przez podjęciem decyzji zlecenia.

Udźwiękowienie

Edycja i montaż filmu
Jeśli dysponujesz materiałem filmowym w postaci pliku cyfrowego (avi, mpeg, mp4, flv, wmv lub inne) i chcesz podłożyć głos lektora języka polskiego lub jakiegokolwiek innego języka obcego – możesz to zrobić właśnie u nas. Aby przystąpić do pracy potrzebujemy:

– plik filmowy video
– tekst do nagrania (najlepiej z określonym time line, jeśli tego wymaga)​​

Od Ciebie zależy wybór czy wyciszamy lektora źródłowego czy usuwamy go całkowicie, czy wstawiamy nowy podkład dźwiękowy, czy zachowujemy pierwotny. Pod każdy cyfrowy plik wideo podkładamy głosy lektorskie z zachowaniem pełnej synchronizacji. Nie płacisz za godzinę pracy czy za wynajem studia … u nas płacisz za każdą faktyczną minutę pracy z materiałem (zgodnie z czasem trwania filmu).

Czas realizacji – nawet 1 dzień roboczy.

Produkcja podcastów

 – Profesjonalne studio nagrań
– Podcasty i wideocasty
– Grafika podcastu (artwork)
– Notatki z podcastu
– Przygotowanie do publikacji
– Transkrypcja
– Strony www na podcastu